OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10 lipca 2022 r. – 15. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Msze święte:
 • od poniedziałku do piątku nie ma Mszy Świętej z powodu mojego urlopu,
 • w sobotę Msza Święta o godz. 18.00 (sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli),
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Grażynie Malinowskiej oraz P. Ilonie Kuśnierek. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Reginę Malec oraz P. Lucynę Brodzińską. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Taca z przyszłej, trzeciej niedzieli miesiąca, będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. Bóg zapłać!
 • Parafianom z Nętna serdecznie dziękuję za wpłatę w wys. 440 zł na konto remontowe kościoła w Nętnie. Równie serdecznie dziękuję Parafiance z Dołgiego za comiesięczną wpłatę na konto remontowe kościoła w Dołgiem. Bóg zapłać!
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Zapraszamy do udziału w 40. Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyruszamy 1 sierpnia ze Skrzatusza, a 13 sierpnia pokłonimy się Pani Jasnogórskiej. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej: www.pielgrzymkikoszalin.pl.
 • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

*Tomasz Henryk Grzelak, zam. w Rydzewie, Parafia pw. św. Stanisława B. i M. w Zarańsku

*Izabela Maria Bojko, zam. w Świdwinie, Parafia pw. św. Michała Archanioła, zapowiedź I

 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz 

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest