OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17 lipca 2022 r. – 16. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Msze święte:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • we wtorek i środę Msze Święte o godz. 8.00,
 • w czwartek, piątek i sobotę Msze Święte o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Reginie Malec wraz z córką Dagmarą oraz P. Lucynie Brodzińskiej. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę Nowożeńców wraz z Rodziną. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Taca z dzisiejszej, trzeciej niedzieli miesiąca, będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w Parafii. Bóg zapłać!
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam 😊
 • W przyszłą niedzielę 24 lipca, z racji bliskiego wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów. Każdy kierowca otrzyma obrazek z modlitwą do św. Krzysztofa – patrona podróżujących. Zebrane przy tej okazji do puszki ofiary zasilą fundusz ministrancki i będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla naszych ministrantów. Bóg zapłać!
 • Zapraszam do udziału w 40. Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyruszamy 1 sierpnia ze Skrzatusza, a 13 sierpnia pokłonimy się Pani Jasnogórskiej. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej: www.pielgrzymkikoszalin.pl.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Izabela Maria Bojko, zam. w Świdwinie, Parafia pw. św. Michała Archanioła, zapowiedź II

 • Marcin Józef Bagiński, zam. w Rydzewie, Parafia pw. św. Stanisława B. i M. w Zarańsku

Katarzyna Irena Mrówczyńska, zam. w Zarańsku, Parafia pw.  św. Stanisława B. i M. w Zarańsku, zapowiedź I

 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest