OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17 października 2021 r. – 29 Niedziela Zwykła

1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.

2. Msze Święte:

– w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),

– w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,

– od wtorku do soboty Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,

– sobotnia Msza św. wieczorna jest już z niedzieli,

– okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.

3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i młodzieży w kościele w Zarańsku – 3 razy w tygodniu: we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00. Będzie odmawiana 1 dziesiątka różańca, na koniec dzieci otrzymają obrazki do naklejenia.

4. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych w Zarańsku – od wtorku do soboty codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 8.30 (przed Mszą Świętą).

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.

6. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Walerowicz i P. Urbańskiej (w Nętnie – P. Alicji Kępistej). O posprzątanie kościoła w Zarańsku w przyszłym tygodniu serdecznie proszę …. (w Nętnie P. Zdzisława Czarneckiego). Parafianom z Zarańska serdecznie dziękuję za składki na kwiaty do kościoła przy okazji sprzątania (20 zł).  

7. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego (6 zł) – zachęcam do lektury prasy katolickiej. Można też zabrać kartki na listopadowe wypominki – modlitwę za naszych Zmarłych.

8. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl

9. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Ofiary wpłacane na konto Parafii z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego” można sobie odliczyć od podatku. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.

10. Bóg zapłać za ofiary składane w zeszłym tygodniu do puszki na stypendia dla zdolnej i ubogiej młodzieży. W naszej Parafii zebrano na ten cel 301,30 zł.

11. Dziś po Mszach Świętych można złożyć do puszki dobrowolną ofiarę, która będzie przeznaczona na utrzymanie miejsc kultu oraz wsparcie chrześcijan w Ziemi Świętej. Bóg zapłać!

12. Wszyscy Seniorzy Sołectwa Zarańsko są serdecznie zaproszeni na spotkanie dla Seniorów. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę 23 października o godz. 14.00 w świetlicy w Zarańsku. Przewidziane jest miłe spotkanie oraz wiele atrakcji. Zaprasza Pani Sołtys, ja ze swej strony serdecznie proszę o przybycie.

13. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest