OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19 WRZEŚNIA 2021 R. – 25. NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości. Duchowo łączymy się z naszym diecezjalnym sanktuarium w Skrzatuszu, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe.
 2. Msze Święte:
  – w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),
  – w poniedziałek i sobotę nie ma Mszy Świętej (w sobotę – pielgrzymka parafialna),
  – od wtorku do piątku Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,
  – okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.
 4. W sobotę 25 września nasza Parafia organizuje jednodniową autokarową pielgrzymkę do Lichenia. Po drodze nawiedzimy również diecezjalne Sanktuarium w Skrzatuszu. Zapisy po Mszach Świętych, koszt 90 zł (w cenie przejazd autokarem oraz obiad). Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Wyjazd w sobotę w następującej kolejności: 5.50 Rydzewo, 5.55 Żółte, 6.00 Zarańsko. Powrót w godzinach wieczornych.
 5. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła w Zarańsku P. Grzelakom i P. Mrówczyńskim (w Nętnie P. Patrycji Białoskórskiej – Kocół).
 6. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego (6 zł) – zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są też do nabycia piękne kalendarze diecezjalne na rok 2022 w cenie 10 zł.
 7. Dziś po Mszy Świętej można złożyć do puszki ofiarę na kształcenie w diecezji oraz KUL. Bóg zapłać!
 8. Dzięki uprzejmości P. Sołtys przy wyjściu z kościoła w Zarańsku Seniorzy mogą się zaopatrzyć w bezpłatne broszury dot. zdrowia oraz pudełeczka do przygotowania leków.
 9. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 10. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne.
  Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050

 11. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
  Anna Guba, zam. Drawsko Pomorskie, Parafia św. Pawła Apostoła
  Jarosław Tumiłowicz, zam. Drawsko Pomorskie, Parafia św. Pawła Apostoła,
  ZAPOWIEDŹ II
 12. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz
tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest