OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 października 2022 r. – 27. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.  
 • Msze święte w tygodniu:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej ani Różańca,
 • od wtorku do soboty Msza Święta w Zarańsku codziennie o godz. 17.00 (Różaniec 16.30),
 • sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • We wtorek w liturgii wspominamy św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustynę Kowalską, w piątek przypada wspomnienie NMP Różańcowej.   
 •  Kolejna lekcja języka włoskiego – we wtorek po Mszy Świętej, czyli o godz. 17.45.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 16.00.
 • Rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa dla dorosłych w Zarańsku – od wtorku do soboty codziennie o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 8.30. Nabożeństwa dla dzieci i młodzieży w Zarańsku – we wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00 (1 dziesiątka Różańca). Będę również raz w tygodniu na różańcu w kościołach filialnych: w Żółtem w środę o godz. 18.00, w Nętnie w czwartek o godz. 18.00. Po Różańcu w kościołach filialnych udzielę Komunii Świętej. Dzieci i młodzież we wszystkich kościołach otrzymają piękne plansze i naklejki.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej w Zarańsku: dla dzieci i młodzieży od godz. 15.30, dla dorosłych podczas odmawiania Różańca od 16.30. Zapraszam 😊
 • W przyszłą sobotę 8 października podczas Mszy Świętej w Zarańsku o godz. 17.00 zostaną poświęcone różańce dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy Świętej na plebanii odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci i rodziców. Zapraszam 😊
 • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek (Zarańsko, Dołgie, Przytoń) oraz w sobotę (Rydzewo, Nętno, Lasocin, Żółte). Odwiedziny rozpoczynają się o godz. 9.00.
 • W dniach 28-29 października (piątek-sobota) nasza Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Zapraszam do zapisywania się po Mszy Świętej lub telefonicznie.
 • Na ławkach naszych kościołów pojawiły się śpiewniki. Są one do wspólnego użytku – będziemy z nich korzystać podczas Mszy Świętych. Po nabożeństwach śpiewniki można pozostawić w ławce.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku w ostatnią sobotę serdecznie dziękuję Państwu Strugińskim oraz Państwu Mazurom. O posprzątanie w najbliższą sobotę serdecznie proszę P. Halinę Majczyk i P. Jerzego Wawrzyniaka. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta ogólnego naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest