OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22 MAJA 2022 R. – 6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • W dzisiejszą niedzielę 22 maja o godz. 9.00 odbędzie się w Zarańsku uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej.
 • Msze święte:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • od wtorku do soboty w Zarańsku o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Trwa maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w Zarańsku – pół godziny przed Mszą Świętą w niedzielę i dni powszednie. Dzieci i młodzież zapraszam na majowe w środy i piątki o 17.30. Proszę, aby na piątek dzieci przyniosły podpisane plansze.
 • W tym tygodniu nie będzie lekcji języka włoskiego (z racji przygotowań i prób przed bierzmowaniem).
 • Spowiedź Święta przed bierzmowaniem dla Kandydatów oraz ich Rodzin – we wtorek od godz. 18.30 oraz w środę po próbie.
 • Próba generalna przed bierzmowaniem – w środę o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.
 • Bierzmowanie – w czwartek o godz. 18.00. Sakramentu udzieli Ks. Bp Edward Dajczak.
 • W najbliższą sobotę 28 maja w Sanktuarium w Skrzatuszu odbędzie się Diecezjalny Dzień Dziecka. Autokar z naszej Parafii zabiera chętnych z przystanków autobusowych w następującej kolejności: 7.45 Nętno, 7.50 Rydzewo, 7.55 Żółte, 8.00 Zarańsko. W Skrzatuszu liczne atrakcje oraz Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Biskupa. Powrót przewidziany na godz. 16.30. Koszt 30 zł (można się zapisać dziś, i zapłacić w autobusie). Każde dziecko niech jedzie pod opieką dorosłego opiekuna z rodziny.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych.
 • Mam prośbę o udekorowanie krzyży – tam gdzie jeszcze nie zostało to zrobione. Dziękuję tym miejscowościom, które już się o to postarały.
 • Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie składa Parafianom serdeczne podziękowanie za zbiórkę na utrzymanie Seminarium, która odbyła się w niedzielę 8 maja. Zebrano w naszej Parafii 783 zł. Bóg zapłać!
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz 

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest