OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23 października 2022 r. – 30. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.  
 • Msze święte w tygodniu:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • od wtorku do czwartku Msza Święta w Zarańsku o godz. 17.00 (różaniec 16.30),
 • w piątek i sobotę nie ma Mszy Świętej (parafialna pielgrzymka do Częstochowy),
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 •  Kolejna lekcja języka włoskiego – we wtorek po Mszy Świętej, czyli o godz. 17.45.
 • W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 serdecznie zapraszam Członkinie i Członków Żywego Różańca na spotkanie, które odbędzie się na plebanii. Przewidziana kawa i coś do kawy 😊.
 • Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych w Zarańsku – od wtorku do czwartku codziennie o godz. 16.30, w niedzielę o godz. 8.30. Nabożeństwa dla dzieci i młodzieży w Zarańsku – we wtorek i czwartek o godz. 16.00 (1 dziesiątka różańca). W czwartek zakończenie nabożeństw dla dzieci – dzieci przynoszą na ten dzień uzupełnione plansze. Będę również na różańcu w kościołach filialnych: w Żółtem w czwartek o godz. 18.00, w Nętnie w czwartek o godz. 18.30. Również tam niech dzieci przyniosą plansze.
 • Na stole przy wyjściu z kościoła są do wzięcia wypominki. Zachęcam, by zanieść je również osobom, które ze względu na stan zdrowia nie mogą samodzielnie dotrzeć do kościoła.
 • W dniach 28-29 października (piątek-sobota) nasza Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt 220 zł (w cenie jest przejazd, nocleg w Domu Pielgrzyma w pokoju 4 – osobowym oraz śniadanie w sobotę). Zapraszam do zapisywania się po Mszy Świętej lub telefonicznie. Wyjazd w piątek 28 października z przystanków w następującym porządku: Nętno 9.15, Rydzewo 9.20, Żółte 9.25, Zarańsko 9.30.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku w ostatnią sobotę serdecznie dziękuję P. Annie Grzelak oraz P. Elżbiecie Mrówczyńskiej. O posprzątanie w przyszłą sobotę serdecznie proszę P. Krystynę Czarnecką i P. Jerzego Sputę. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta ogólnego naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest