OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 lipca 2022 r. – 17. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Msze święte w tygodniu:
 • od poniedziałku do piątku nie ma Mszy Świętej (urlop ks. proboszcza; w pilnych sprawach proszę śmiało dzwonić na nr parafialny 576 248 870),
 • w sobotę Msza Święta o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję Nowożeńcom wraz z Rodziną. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Halinę Kowalik oraz P. Marlenę Kowalik. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • W dzisiejszą niedzielę 24 lipca, z racji bliskiego wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów. Każdy kierowca otrzyma obrazek z modlitwą do św. Krzysztofa – patrona podróżujących. Zebrane przy tej okazji do puszki ofiary zasilą fundusz ministrancki i będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla naszych ministrantów. Bóg zapłać!
 • W piątek 12 sierpnia odbędzie się wyjazd parafialny do Mrzeżyna na wypoczynek nad morze. Pojedziemy autokarem. Koszt 45 zł, wyjazd z przystanków: o godz. 7.00 – Zarańsko, 7.05 Żółte, 7.10. Rydzewo, 7.15 Nętno. Powrót na godz. 20.00. Zapisy po Mszy Świętej lub telefonicznie na nr parafialny. Wpłata do niedzieli 7 sierpnia.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
 • Marcin Józef Bagiński, zam. w Rydzewie, Parafia pw. św. Stanisława B. i M. w Zarańsku
 • Katarzyna Irena Mrówczyńska, zam. w Zarańsku, Parafia pw.  św. Stanisława B. i M. w Zarańsku, zapowiedź II
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

+Emilia Dobroczyńska

Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie …

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest