OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 października 2021 r. – 30. Niedziela Zwykła

1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.

2. Msze Święte:

– w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),

– w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,

– od wtorku do soboty Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,

– sobotnia Msza św. wieczorna jest już z niedzieli,

– okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.

3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i młodzieży w kościele w Zarańsku – 3 razy w tygodniu: we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00. Będzie odmawiana 1 dziesiątka różańca, na koniec dzieci otrzymają obrazki do naklejenia. Ostatnie nabożeństwo dla dzieci – w piątek o 17.00. Na piątek dzieci przynoszą plansze z naklejonymi obrazkami.

4. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych w Zarańsku – od wtorku do soboty codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 8.30 (przed Mszą Świętą). Ostatnie nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.

6. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Łucyków i P. Kowalik (w Nętnie – P. Zdzisławowi Czarneckiemu). O posprzątanie kościoła w Zarańsku w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Zbożnik i P. Gudowicz (w Nętnie P. Monikę Krzywicką). Parafianom z Zarańska serdecznie dziękuję za składki na kwiaty do kościoła przy okazji sprzątania (20 zł).  

7. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego (6 zł) – zachęcam do lektury prasy katolickiej. Można też zabrać kartki na listopadowe wypominki – modlitwę za naszych Zmarłych.

8. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl

9. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Ofiary wpłacane na konto Parafii z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego” można sobie odliczyć od podatku. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.

10. Zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania z Zarańska na spotkanie w najbliższą sobotę w Zarańsku – o godz. 18.00 Msza Święta (już niedzielna), po Mszy Świętej spotkanie w kościele. Kandydaci do bierzmowania z Zółtego oraz z Nętna/Rydzewa mają krótkie spotkanie po Mszy Świętej w niedzielę.

11. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest