OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25 września 2022 r. – 26. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.  
 • Msze święte w tygodniu:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • od wtorku do piątku Msza Święta w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,
 • od najbliższej soboty 1 października Msze Święte wieczorne o godz. 17.00 (aż do marca włącznie),
 • sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • We wtorek w liturgii wspominamy św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława Męczennika, w czwartek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie św. Hieronima, w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  
 •  Kolejna lekcja języka włoskiego – we wtorek po Mszy Świętej, czyli o godz. 18.45.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00.
 • Od najbliższej soboty 1 października Msze Święte wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17.00 (aż do marca włącznie).
 • W sobotę rozpoczyna się miesiąc różańcowy – październik. Różaniec i modlitwy fatimskie w Zarańsku o godz. 16.30, po nich Msza Święta. W każdą niedzielę października różaniec w Zarańsku o godz. 8.30 (pół godziny przed Mszą Świętą). Dalszy plan różańca podam w ogłoszeniach za tydzień. Już teraz zapraszam dzieci i młodzież, są dla Was przygotowane specjalne plansze z naklejkami.
 • W najbliższą sobotę 1 października po Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszam chętną Młodzież na spotkanie filmowe z elementami kulinarnymi. Kontynuujemy niedokończony film z zeszłego roku szkolnego 😊.
 • Dnia 7 października (piątek) o godz. 10.30 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Drawsku Pomorskim odbędzie się debata zatytułowana „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior”. Debata dotyczy ochrony Seniorów przed różnego rodzaju oszustami. Osoby chętne są proszone o zapisywanie się bezpośrednio u Pani Sołtys – zostanie zorganizowany transport tam i z powrotem. Dla własnej świadomości i bezpieczeństwa warto wziąć udział w tym wydarzeniu.
 • Na ławkach naszych kościołów pojawiły się śpiewniki. Są one do wspólnego użytku – będziemy z nich korzystać podczas Mszy Świętych. Po nabożeństwach śpiewniki można pozostawić w ławce.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku w ostatnią sobotę serdecznie dziękuję P. Maryli Szubert oraz P. Cecylii Kamińskiej. O posprzątanie w najbliższą sobotę serdecznie proszę P. Halinę Majczyk i P. Alinę Strugińską. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Serdecznie dziękuję Pani Sołtys z Nętna wraz z Parafianami i Panami z ZUK-u za uporządkowanie terenu przy kościele w Nętnie.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta ogólnego naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest