OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 26 CZERWCA 2022 R. – 13. NIEDZIELA ZWYKŁA

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Msze święte:
 • w poniedziałek, wtorek i czwartek nie ma Mszy Świętej,
 • w środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msza Święta o godz. 16.00, w piątek i sobotę Msza Święta o godz. 18.00 (sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli),
 • okazja do Spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą.
 • We wtorek o godz. 14.00 w świetlicy w Zarańsku odbędzie się spotkanie z P. Policjantką oraz z naszym P. Dzielnicowym. Tematem będzie uwrażliwienie – co zrobić aby nie paść ofiarą różnego rodzaju oszustw. Zaproszeni są szczególnie Seniorzy oraz wszyscy zainteresowani.
 • Do 30 czerwca wszyscy, którzy nie należą do wspólnot, są zobowiązani do złożenia deklaracji o źródłach ciepła i spalania. Deklarację należy złożyć do Wydziału Ochrony Środowiska w Drawsku Pom. (budynek w parku).
 • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej przed Mszą Świętą.
 • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – wyjątkowo w sobotę (8.00-10.30 Zarańsko; 11.00-16.00 Dołgie, Przytoń, Rydzewo, Nętno, Lasocin, Żółte). Proszę o przekazanie wiadomości chorym.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Małgorzacie Zadrożnej i P. Bożenie Gudełajtis. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Joannę Walerowicz i P. Annę Zbożnik. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest