OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 MAJA 2022 R. – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Serdecznie dziękuję Księdzu Biskupowi za udzielenie sakramentu bierzmowania naszej Młodzieży. Dziękuję przybyłym Kapłanom z Dekanatu. Dziękuję Rodzicom Młodzieży bierzmowanej za posprzątanie domu parafialnego i kościoła oraz piękne udekorowanie kościoła na uroczystość bierzmowania. Dziękuję Pani Magdalenie za koordynację działań Rodziców. Dziękuję również za dar ołtarza – postaram się za te pieniądze kupić coś do kościołów naszej Parafii. Dziękuję Panu Organiście, Zespołowi oraz Ministrantom za wkład w przygotowanie liturgii bierzmowania. Dziękuję Pani Alinie za posługę przy stole w domu parafialnym. Dziękuję Młodzieży za uśmiech, radość i świadectwo wiary. Wszystkim – Bóg zapłać!
 • Wczoraj wraz z dwudziestoma dziećmi z naszej Parafii oraz dziesięcioma rodzicami i opiekunami braliśmy udział w Diecezjalnym Dniu Dziecka w Skrzatuszu. Piękna uroczystość – dziękuję za udział.
 • Msze święte:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • od wtorku do soboty w Zarańsku o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą.
 • We wtorek o godz. 17.30 – ostatnie nabożeństwo majowe.
 • Od środy zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w niedzielę o godz. 8.30, w dni powszednie za wyjątkiem poniedziałku o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w środy i piątki – dzieci otrzymają specjalne naklejki.
 • Lekcja języka włoskiego – we wtorek o godz. 18.45.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00.
 • W najbliższy I piątek miesiąca – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną (8.00-10.30 Zarańsko: Kolejowa, 35,36,37,38; 11.00-16.00 Dołgie, Przytoń, Rydzewo, Nętno, Lasocin, Żółte).
 • Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 17.00.
 • W sobotę o godz. 17.30 różaniec i modlitwy fatimskie – po nich Msza Święta w intencjach Żywego Różańca.
 • Przyszła niedziela to Niedziela Zesłania Ducha Świętego, kończąca okres wielkanocny. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii i Spowiedzi wielkanocnej pozostały dwa tygodnie.
 • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę P. Monikę Urbańską i P. Magdalenę Zbożnik.
 • Dnia 25 czerwca (sobota) jedziemy na uroczystości 50-lecia naszej Diecezji. Odbędą się w koszalińskim amfiteatrze. Nasza Parafia ma 50 wejściówek. Zapraszam do zapisywania się na wyjazd. Koszt 30 zł.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Mateusz Arkadiusz Cieluch, zam. w Sulikowie

Izabela Marika Fedro, zam. w Lipiu, zapowiedź I

 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest