OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29 SIERPNIA 2021 R. – 22. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości. Nazywam się ks. Adam Saks, jestem Waszym nowym proboszczem. Dziękuję ks. Markowi, mojemu Poprzednikowi, za serdeczne przyjęcie oraz za wieloletnią posługę kapłańską pośród Was.

2. Msze Święte:

– w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),
– w poniedziałek w Zarańsku Msza Święta pogrzebowa o godz. 10.00
– od wtorku do soboty Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,
– okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.

4. Odwiedziny chorych – w piątek i sobotę wg planu.

5. Różaniec i modlitwy fatimskie – w sobotę o godz. 17.30.

6. Błogosławieństwo dzieci idących w tym roku do pierwszej klasy – w przyszłą niedzielę. Dzieci niech wezmą swoje plecaki/tornistry.

7. Bóg zapłać za niedzielne ofiary składane na tacę na utrzymanie kościoła.

8. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. O posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie proszę P. Strugińską oraz P. Majczyk.

9. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego – zachęcam do lektury prasy katolickiej.

10. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nowy nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Będę go miał zawsze przy sobie – można dzwonić. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com

11. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

12. Do wieczności odszedł Ś.P. Antoni Teodorczuk z Przytoni. Pogrzeb w poniedziałek, godz. 9.30 wystawienie trumny w kościele w Zarańsku, o godz. 10.00 Msza Święta, po Mszy Świętej pochówek na cmentarzu w Dołgiem. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie …

ks. Adam Saks – proboszcz

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest