OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 października 2021 r. – 27 Niedziela Zwykła

1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.

2. Msze Święte:

– w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),

– w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,

– od wtorku do soboty Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,

– sobotnia Msza św. wieczorna jest już z niedzieli,

– okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.

3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci i młodzieży w kościele w Zarańsku – 3 razy w tygodniu: we wtorek, środę i piątek o godz. 17.00. Będzie odmawiana 1 dziesiątka różańca, na koniec dzieci otrzymają obrazki do naklejenia.

4. Nabożeństwa różańcowe dla dorosłych w Zarańsku – od wtorku do soboty codziennie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 8.30 (przed Mszą Świętą).

5 . Poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych – w dzisiejszą niedzielę 3 października podczas Mszy Świętych.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.

7. XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” będziemy obchodzić w naszej Ojczyźnie w przyszłą niedzielę 10 października. Po Mszach Świętych za tydzień będzie można złożyć do puszki ofiarę na stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Jest to żywy pomnik dla św. Jana Pawła II. Bóg zapłać!

8. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. Bardzo dziękuję Nowożeńcom za posprzątanie kościoła w Zarańsku (w Nętnie – P. Annie Brzezińskiej). O posprzątanie kościoła w Zarańsku w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Halinę i Milenę Kowalik (w Nętnie P. Janinę Simińską). Parafianom z Zarańska serdecznie dziękuję za składki na kwiaty do kościoła przy okazji sprzątania (20 zł).  

9. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego (6 zł), jest także Mały Gość Niedzielny(5 zł) dla dzieci – zachęcam do lektury prasy katolickiej. Można też zabrać kartki na listopadowe wypominki – modlitwę za naszych Zmarłych.

10. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl

11. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Ofiary wpłacane na konto Parafii z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego” można sobie odliczyć od podatku. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050

12. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest