OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31 lipca 2022 r. – 18. Niedziela Zwykła

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Msze święte w tygodniu:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • we wtorek Msza Święta o godz. 13.00 (pogrzebowa) oraz o godz. 18.00,
 • w środę Msza Święta o godz. 9.00,
 • od czwartku do soboty Msze Święte codziennie o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza Święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Halinie i P. Marlenie Kowalik wraz z Rodziną. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Janinę Walerowicz i P. Gertrudę Urbańską. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • We wtorek 2 sierpnia przypada tzw. Odpust Porcjunkuli. Za nawiedzenie kościoła parafialnego można w tym dniu zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 – zapraszam!
 • Spowiedź Święta z okazji I piątku miesiąca – w piątek od godz. 17.30. Proszę o przypomnienie młodzieży i dzieciom, szczególnie pierwszokomunijnym.
 • Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w piątek od godz. 9.00 (Zarańsko, Dołgie, Przytoń) oraz w sobotę od godz. 9.00 (Rydzewo, Nętno, Lasocin, Żółte).
 • Różaniec i modlitwy fatimskie – w sobotę o godz. 17.30; o godz. 18.00 Msza Święta w int. Żywego Różańca.
 • W piątek 12 sierpnia odbędzie się wyjazd parafialny do Mrzeżyna na wypoczynek nad morze. Pojedziemy autokarem. Koszt 45 zł, wyjazd z przystanków: o godz. 7.00 – Zarańsko, 7.05 Żółte, 7.10. Rydzewo, 7.15 Nętno. Powrót na godz. 20.00. Zapisy po Mszy Świętej lub telefonicznie na nr parafialny. Wpłata do niedzieli 7 sierpnia.
 • 16 sierpnia z koszalińskiej katedry wyruszy 22. Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia do sanktuarium w Myśliborzu. Pielgrzymi wyruszą po Mszy św. o godzinie 7.00. Do Myśliborza dotrą 24 sierpnia, by dzień później uczestniczyć w uroczystościach urodzin św. Faustyny. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się przez formularz kontaktowy: https://forms.gle/aTdBtDeHL8g5yb8E7 Informacje można uzyskać u ks. Grzegorza Szymanowskiego, numer telefonu: 500 728 813, adres e-mail: grzegorz.szymanowski2@wp.pl   Pielgrzymka będzie przechodzić przez Zarańsko w piątek 19 sierpnia. Jesteśmy proszeni o przygotowanie w tym dniu obiadu dla Pielgrzymów, podobnie jak w poprzednich latach. Szczegóły podam za tydzień.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz

  tel. 576 248 870

W minionym tygodniu do wieczności odszedł:

+Eugeniusz Teodorczyk (we wtorek w kościele w Zarańsku o godz. 12.00 wystawienie i różaniec, o godz. 13.00 Msza Święta, po Mszy Świętej pogrzeb na cmentarzu w Dołgiem)

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie …

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest