OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 czerwca 2022 r. – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

 • Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.
 • Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy liturgiczny okres wielkanocny. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Spowiedzi i Komunii Wielkanocnej pozostał jeden tydzień.
 • Msze święte:
 • w poniedziałek nie ma Mszy Świętej,
 • od wtorku do soboty w Zarańsku o godz. 18.00,
 • sobotnia Msza święta jest już z niedzieli,
 • okazja do Spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą.
 • Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w niedzielę o godz. 8.30, w dni powszednie za wyjątkiem poniedziałku o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszam w środy i piątki – dzieci otrzymują specjalne naklejki.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00.
 • Lekcja języka włoskiego – wyjątkowo w czwartek o godz. 18.45.
 • Na najbliższą sobotę 11 czerwca na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszam do Zarańska młodzież bierzmowaną wraz z rodzinami. Podziękujemy Panu Bogu za dar bierzmowania, a po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie przy ognisku. Upieczemy coś dobrego 😊. Zaproszeni są także kandydaci do bierzmowania z klasy 8 i 7 oraz chętna młodzież i dzieci z całej Parafii. Mile widziane osoby grające na gitarze wraz z gitarą.
 • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będzie można złożyć do puszki ofiarę na kształcenie w diecezji oraz na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać!
 • Za posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie dziękuję P. Monice Urbańskiej i P. Magdalenie Zbożnik. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu serdecznie proszę P. Agnieszkę Kaschubę i P. Zofię Piotrowską. Bóg zapłać za składki na kwiaty i dekoracje przy okazji sprzątania (20 zł).
 • Serdecznie dziękuję P. Krzysztofowi Walerowiczowi i P. Adamowi Krancowi za naprawienie dachu na kościele w Rydzewie oraz za zamontowanie nowych drzwi na kościele w Zarańsku (na górze).
 • Dnia 25 czerwca (sobota) jedziemy na uroczystości 50-lecia naszej Diecezji. Odbędą się w koszalińskim amfiteatrze. Nasza Parafia ma 50 wejściówek. Zapraszam do zapisywania się na wyjazd. Koszt 30 zł.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie kościoła na tacę lub na konto parafialne. Nr konta naszej Parafii: 41 8577 1015 2604 6789 2000 0050.
 • Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, oraz na stronę internetową www.parafia-zaransko.pl
 • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Mateusz Arkadiusz Cieluch, zam. w Sulikowie

Izabela Marika Fedro, zam. w Lipiu, zapowiedź II

 • Życzę wszystkim Parafianom i Gościom pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

ks. Adam Saks – proboszcz 

tel. 576 248 870

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest