OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 WRZEŚNIA 2021 R. – 23. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie pozdrawiam Parafian i Gości.

2. Msze Święte:

– w niedzielę o godz. 9.00 (Zarańsko), 10.30 (Żółte), 11.45 (Nętno),
– od wtorku do soboty Msze Święte w Zarańsku codziennie o godz. 18.00,
– okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą Świętą w niedzielę i w dni powszednie.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek od godz. 17.00. Zapraszam – zatrzymajmy się na chwilę na modlitwę przy Panu Jezusie.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych w Zarańsku, Żółtem i Nętnie – krótkie spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci pierwszokomunijnych oraz kandydatów do bierzmowania z klasy 7, 8 i 1 średniej. Zapraszam!

5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będzie można złożyć do puszki ofiarę na rzecz osób potrzebujących w Afganistanie. Poprzez Caritas ofiary zostaną przekazane na wspomożenie tamtejszych dzieł miłosierdzia. Bóg zapłać!

6. W sobotę 25 września nasza Parafia organizuje jednodniową autokarową pielgrzymkę do Lichenia. Po drodze nawiedzimy również diecezjalne Sanktuarium w Skrzatuszu. Zapisy po Mszach Świętych, szczegóły za tydzień.

7. Bóg zapłać za niedzielne ofiary składane na tacę na utrzymanie kościoła.

8. Dziękuję Parafianom za dbałość o porządek w kościele i wokół kościoła. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła P. Strugińskiej i P. Majczyk. O posprzątanie kościoła w Zarańsku serdecznie proszę P. Wawrzyniak i P. Mazur.

9. Dziękuję Pani Sołtys za zorganizowanie koszenia trawy przy kościele, Parafianom za wykonanie tej pracy – serdeczne Bóg zapłać!

10. Przy wyjściu z kościoła można się zaopatrzyć w Gościa Niedzielnego (6 zł) oraz w Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci (5 zł) – zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są też do nabycia piękne kalendarze diecezjalne na rok 2022 w cenie 10 zł.

11. Jestem do Waszej dyspozycji – drodzy Parafianie. Nr telefonu parafialnego to 576 248 870. Adres mailowy naszej Parafii to: parafiazaransko@gmail.com Zapraszam też na naszą stronę na FB, strona internetowa w przygotowaniu.

12. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask i pięknej niedzieli, Solenizantom i Jubilatom z tego tygodnia – dobrego zdrowia i Bożego błogosławieństwa. Wszystkim – szczęść Boże!

13. Do wieczności odszeszła Ś.P. Jadwiga Zając. Pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie …

ks. Adam Saks – proboszcz

udostępnij

Facebook
Twitter
Linkdin
Pinterest